Kto sme?

Za SlimEDC stojí skupina softwarových vývojárov a odborníkov z oblasti prieskumu trhu vo farmaceutickom priemysle s dlhodobými skúsenosťami z branže.

Kto sme?

SlimEDC pripravili softwaroví vývojári a odborníci z oblasti prieskumu trhu nielen vo farmaceutickom priemysle.

Náš cieľ

Naším cieľom je minimalizovať náklady a maximalizovať efektivitu na realizáciu štúdií a prieskumov v oblasti life-sciences.

Čo preto robíme?

Vyvíjame software, ktorý je samoobslužný a dokáže vďaka tomu extrémne urýchliť, zefektívniť a zlacniť prevádzku štúdií.

Naša história

SlimEDC sme vyvinuli v roku 2016 ako softwarový nástroj na podporu realizácie marketingových prieskumov trhu a neintervenčných štúdií pre prieskumné agentúry v oblasti farmaceutického priemyslu na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike.
Odvtedy SlimEDC neustále vyvíjame a tvrdo pracujeme na funkcionalitách a spoľahlivosti nášho produktu.

6 krokový proces bežného projektu v SlimEDC

1. Ciele

Definícia cielov prieskumu je nevyhnutným predpokladom pre správne postavené dotazníky, z ktorých sa skladá celá štúdia. Dôležité je konzultovať s odborníkmi z branže.

2. Target

Špecifikácia cieľovej skupiny respondentov s ohľadom na geografické a demografické rozloženie má vplyv na kvalitu výstupných dát.

3. Dotazníky

Tvorba dotazníkov s ohľadom na definované ciele prieskumu a targetovaných respondentov môže byť v réžií zadávateľa prieskumu alebo súčasťou našej služby.

4. Setup

Po formálnom schváleni podoby dotazníkov a celej štúdie je táto technický pripravená prostredníctvom SlimEDC softwaru a distribuovaná targetu.

5. Zber

Zber dát sa deje pod denným dohľadom našich study manažérov, ktorí dbajú na kvalitu zozbieraných dát a v prípade potreby sú v kontakte s respondentami

6. Analýza

Zozbierané dáta dostáva zadávateľ prieskumu na analýzu alebo je analýza súčasťou dodanej služby a vykonáva ich náš štatistický pracovník.

Prečo si vybrať nás?

V prípade hotových podkladov, sme schopní štúdiu nastaviť behom 24 hodín a teda takmer okamžite začať zber dát.

Počas pracovných hodín sme vám a vašim respondentom kedykoľvek k dispozícií. V prípade technického výpadku dokonca non-stop.

Prostredníctvom SlimEDC sme realizovali desiatky štúdií pre klientov ako Boehringer Ingelheim, Servier, Sanofi, Chiesi, Kantar Health a mnohých iných.

Dáta sú spracúvané v súlade s GDPR a technicky bezpečne uložené v zmysle ISO 27001. Pracujeme v zmysle ISO 9001 normy a s BHBIA certifikáciou.

SlimEDC je veľmi jednoduchý ako pre administrátora štúdie, tak aj pre respondentov.

Priebežné výsledky štúdie dostupné real-time kedykoľvek po prihlásení do rozhrania SlimEDC.

realizovaných štúdií
spokojných klientov
roky na trhu
členov tímu

Objednajte si termín živej ukážky SlimEDC

Možnosti EDC systému SlimEDC Vám najlepšie predvedieme počas živej ukážky. Dohodnite si s nami termín a prostredníctvom konferenčného hovoru Vám ukážeme referenčné projekty alebo Vám na reálnom príklade Vašej štúdie ukážeme ako ľahko a rýchlo dokážeme projekt zrealizovať.